Těhotnou ženu měl muž zkopat v obchodě mezi regály s pivem, policie hledá svědky

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 25. 5. 2017 | Autor: Irena Frolová

KROMĚŘÍŽ - Otřesný incident vyšetřuje už několik dní kroměřížská policie. Neurvalec měl v kroměřížském obchodě brutálně napadnout svou těhotnou přítelkyni a policie nyní hledá svědky útoku, server Zlin.cz o tom informovala policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Ohavného násilí na ženě se měl šestadvacetiletý agresor dopustit uplynulý pátek 19. května, a to mezi 13. až 14. hodinou v hypermarketu Albert v kroměřížské Kotojedské ulici. Co násilníka k činu přimělo, policie nesdělila. S ženou ale neměl slitování. Přesto, že byla v požehnaném stavu, ohrozil svým hrubiánstvím i zdraví či život nenarozeného dítěte.

"Incident se měl odehrát uvnitř prodejny u regálů s pivem. Šestadvacetiletý muž tam po předchozí slovní rozepři údajně napadl svou bývalou těhotnou přítelkyni. Šlo o drobnou ženu menší postavy. Z výpovědi napadené víme, že ji měl partner kopnout i do břicha," poznamenala Kyšnerová.

Případem se zabývají kroměřížští kriminalisté. Ti také žádají případné svědky o jakékoliv informace k napadení ženy. Zavolat mohou na bezplatnou linku Policie ČR 158 nebo na telefonní číslo kroměřížských kriminalistů 974 675 464.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam