Otrokovický Moraviaman si vyžádá omezení v dopravě

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 19. 6. 2017 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - V souvislosti s konáním mezinárodního závodu v triatlonu Moraviaman 2017, který se uskuteční v sobotu 24. června v Otrokovicích, bude na několika silnicích ve městě i okolí platit dopravní omezení. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí města Romana Stehlíková.

Hlavní zázemí závodu je v prostoru Rekreační oblastní Štěrkoviště a tratě zasahují do Kvasic, Střížovic, Trávníku a Tlumačova.

Lidé musejí počítat s celkem třemi uzavírkami. "První z nich bude platit v prostoru Štěrkoviště (mimo MHD a IZS), a to na silnici III/36745 v úseku Bělovský jez – nadjezd na silnici I/55 včetně části ulice třída Tomáše Bati v úseku točna MHD – okružní křižovatka. Dopravní omezení tu potrvá celý den, a to v čase od 7.00 do 24.00 hodin," poznamenala Stehlíková. Dodala, že k jízdě ve směru Kroměříž a Hulín tak bude nutno užít silnici I/55 přes Tlumačov.

Druhá uzavírka bude v úseku Otrokovice – Kvasice a dále na Kroměříž a také na Tlumačov (mimo MHD a IZS). Tímto místech motoristé neprojedou v době od 7.00 hodin a předpokládaný konec omezení je okolo 16.00 hodin. Termín zprůjezdnění úseku ale bude záviset také na počasí, které ovlivňuje výkonnost závodníků.

Poslední uzavírka se bude týkat cyklotrasy číslo 47 na cyklostezce v úseku Bělovský jez – Kvasice, most přes Moravu, a to v době 12.00 do 21.00 hodin. Úsek bude možno objet dle pokynů pořadatelů.

"Předpokládáme, že od 16.00 hodin bude možné zobousměrnit ulici K. Čapka s tím, že provoz přes Bělovský jez bude zúžen do jednoho pruhu. Zobousměrnění skončí současně s posledním závodníkem, a to nejpozději do půlnoci 24. června," uzavřel Libor Svobodník, pracovník oddělení silničního hospodářství.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam