Prodej útulkového kalendáře opět pomůže nakrmit a ošetřit opuštěné pejsky

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Co se děje 11. 10. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Útulek pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava vydal stolní kalendář pro rok 2018. Je plný příběhů a fotografií zvířat, která zařízením prošla nebo v něm stále zůstávají a jeho výtěžek opět pomůže opuštěným pejskům, server Zlin.cz o tom informoval mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

"Během příštího roku budeme prostřednictvím kalendáře týden po týdnu vyprávět příběhy, které napsal sám život. Představíme kočky, psy a další tvory, kteří prošli naším útulkem. Někteří z nich již našli otevřenou náruč v nových rodinách, někteří jsou ještě stále u nás a touto cestou jim možná najdeme domov, někteří již odešli za duhový most a chceme na ně zavzpomínat," prohlásila za provozovatele útulku Eva Poiselová.

Kalendář je opatřen třemi grafickými prvky, které pomůžou sdělit, zda je fotografované zvíře u nových majitelů, stále hledá nového pána či v útulku zemřelo. Ke každému zvířeti je připojen krátký příběh.

Cena kalendáře je 150 korun. Výtěžek z jeho prodeje je určen na zakoupení kvalitního krmiva a na hrazení veterinárních zákroků. Lidé si ho momentálně mohou pořídit buď přímo v útulku na Vršavě či na veterině na Jižních Svazích a ve Slušovicích. Kalendář lze získat i poštou za cenu 198 korun. O jeho zaslání lze napsat na e-mail: utulekzlin@volny.cz.

Majitelem Útulku pro zvířata v nouzi je město Zlín. Jeho činnost podporuje každoročně částkou převyšující dva miliony korun. Podporuje – organizačně i mediálně – celou řadu akcí, které zařízení pořádá.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam