Holešovský zámek ukončí sezonu noční prohlídkou inspirovanou pohádkami

Ilustrační foto (Foto: Městské kulturní středisko Holešov)Ilustrační foto (Foto: Městské kulturní středisko Holešov)
Ilustrační foto (Foto: Městské kulturní středisko Holešov)
Co se děje 24. 10. 2017 | Autor: Irena Frolová

HOLEŠOV - Holešovský zámek chystá na závěr sezony noční prohlídku inspirovanou pohádkami. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí Městského kulturního střediska Holešov Dana Podhajská.

Akce nazvaná Pohádkový zámek se uskuteční 4. listopadu od 17.00 do 21.00 hodin. "Pohádková noční prohlídka nabídne soutěžní putování barokním zámkem od sklepení až po první patro. V každém sále čekají na návštěvníky postavy z jiné pohádky, například Maková panenka, Pat a Mat, Sněhurka, Šípková Růženka, Červená karkulka, dále také čerti a čarodějnice. Děti, které projdou všechna stanoviště a splní všechny úkoly, budou odměněny," poznamenala Dana Podhajská.

Ve Velkém sále zahrají herci v kostýmech nejpopulárnější úryvky z pohádky S čerty nejsou žerty, připraveno bude také černé divadlo a středověká představení. V sala terreně zatančí lesní víly v podání žákyň ZUŠ Holešov a ve sklepě bude pro děti připravena lukostřelba.

V rámci doprovodného programu se na nádvoří budou konat rytířské turnaje a děti se budou moci svézt na historickém kolotoči. Připraveno bude občerstvení a kávový speciál.

Vstupenky na Pohádkový zámek je možné již nyní koupit v předprodeji v Městském informačním centru Holešov nebo přes jeho on-line portál www.holesov.info. Dospělí zaplatí 70, děti od tří let pak 40 korun.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam