Muž se utopil v Dřevnici, možná spadl z mostu

Foto: Zlin.czFoto: Zlin.cz
Foto: Zlin.cz
Hasiči a policie 3. 11. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Za smrtí muže (29), který utonul ve zlínské řece Dřevnici, možná může havarijní stav mostu. Serveru Zlin.cz to řekla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

O případu server Zlin.cz informoval už ve čtvrtek (zde). Náhodní svědci si všimli bezvládného těla v řece a přivolali policisty. "Oznámení o utonulém jsme přijali ve čtvrtek krátce před 13. hodinou. Policisté ze Zlína, kteří byli na místě jako první, přivolali policejní potápěče z Brna," poznamenala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Přivolaní potápěči vytáhli tělo na břeh. Zjistili, že se jedná o devětadvacetiletého muže z obce na Zlínsku. Lékař, který na místě zasahoval, už mohl jen konstatovat smrt. Jakým způsobem se muž dostal do řeky, nyní prověřují zlínští kriminalisté. Možná ale za jeho smrt může most za nákupním střediskem Albert ve zlínské části Prštné. "Jednou z možností je, že muž chtěl přejít přes most, který je ve špatném technickém stavu, a spadl," konstatovala policejní mluvčí. Na případu však policisté stále pracují.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam