Los tuzemského poháru, sladký spánek a pak do Tiraspolu

Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)
Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)
Sport 21. 11. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Pražský los čtvrtfinále Mol cupu nebyl k obhájci rozhodně krutý. Fotbalisté Fastavu Zlín budou hrát v poháru v Hradci Králové, který se na jaře v čase zlínského juchání a postupu do Evropské ligy poroučel do druhé ligy.

"Ale tohle má čas, soupeře bereme, ovšem hrát se bude až na jaře a teď jsou před námi jiné výzvy," glosoval verdikt z osudí trenér Zlína Bohumil Páník.

Teď tedy dobrý spánek ve vlastních postelích, ze středy na čtvrtek už ovšem v tiraspolském hotelu Rossija.

Už ve středu v 10.00 nabírá speciál z Brna směr Moldávie, Kišiněv. A z letiště pak ještě sedmdesát kilometrů dál do Tiraspolu, sídla Podněsterské republiky, zajímavé zemičky, vyhlášené ale světem neuznané.

"Šerif je mimořádně silný, minule dokázal zdolat lídra ruské ligy Lokomotiv na jeho hřišti, co k tomu víc říkat, je to prostě velkoklub s řadou hvězd. Ale prát se budeme, musíme napravit pošramocený dojem z Olomouce," myslí si zkušený trenér.

V Tiraspolu budou Ševci válčit o body - zatím mají ve skupině EL dva za "domácí" remízy v Olomouci právě s Tiraspolem a Kodaní - ale pořád ještě i o byť malou šanci na postup do jarní části prestižní soutěže.

Návrat je časně ráno v pátek, víkend ale nebude na dospání a odpočinek, už v pondělí hraje ve Zlíně v hodně důležitém derby ligu Slovácko.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam