Policie prověřuje podivný pád ženy za couvajícím autem, hledá svědky

Místo nehody (Foto: Policie ČR)Místo nehody (Foto: Policie ČR)
Místo nehody (Foto: Policie ČR)
Hasiči a policie 1. 12. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Za couvajícím autem ve Zlíně upadla seniorka a způsobila si těžké zranění. Policie nyní zjišťuje, jak přesně k pádu došlo a hledá svědky, serveru Zlin.cz to oznámila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Případ se stal v pátek 24. listopadu po půl desáté dopoledne ve zlínské městské části Prštné. "Třiaosmdesátiletá žena venčila svého psa plemene kavalír a chtěla přejít vozovku v místě křižovatky ulic Náves a Nad Humny. Do vozovky vstoupila za pomalu couvajícím vozidlem značky Kia, které řídil sedmapadesátiletý řidič. Za autem zřejmě upadla a způsobila si těžké zranění, s nímž ji záchranáři převezli do nemocnice," popsala událost policejní mluvčí.

Dechová zkouška byla u řidiče vozidla i u seniorky negativní. Dopravní policisté nyní zjišťují, co přesně bylo příčinou seniorčina pádu na vozovku. "Prověřujeme všechny možnosti. Žádáme proto všechny, kteří si všimli pádu chodkyně na silnici a mohli by tak pomoci při objasnění dopravní nehody, aby se ozvali na linku tísňového volání – 158 nebo na telefonní číslo dopravních policistů – 974 666 259," dodala Monika Kozumplíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam