Zlínští strážníci si došlápnou na kapsáře

Ilustrační foto (Foto: Městská policie Zlín)Ilustrační foto (Foto: Městská policie Zlín)
Ilustrační foto (Foto: Městská policie Zlín)
Hasiči a policie 3. 12. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zlínští strážníci se i letos v předvánočním čase zaměří na kapsáře. Serveru Zlin.cz to sdělil zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Zloději jsou před Vánocemi více aktivní a sami nakupující jim mnohdy napomohou vlastní neopatrností. Městská policie Zlín proto již několikátým rokem realizuje bezpečnostní opatření nazvané Advent, při němž se zaměřuje na prevenci majetkových deliktů.

"Od počátku prosince provádíme kontroly vnějších i vnitřních prostor obchodních center včetně přilehlých parkovišť. Intenzita prováděných kontrol pak ještě více vzroste ve dnech pracovního volna," upřesnil Janík.

Vedle nákupních objektů budou hlídky Městské policie Zlín věnovat vysokou pozornost také hojně navštěvovaným akcím, například adventnímu programu na náměstí Míru, který začíná v neděli 3. prosince. "Při jeho zahájení a slavnostním rozsvícení vánočního stromu očekáváme po zkušenostech z minulých let mimořádnou účast a předpokládáme, že návštěvníci zaplní prakticky celou plochu náměstí včetně přilehlých ulic. Znovu na všechny apelujeme, aby si své osobní věci dobře hlídali a zlodějům sami svou neopatrností nenahrávali," dodal Janík.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam