Z pohodičky pořádné hokejové drama. Zlín – Liberec 4:3

ZLÍN - Byla to pěkná pohádka s hezkým začátkem. A nakonec skoro horor, kdy se beránci třásli před tygry o cennou tříbodovou pastvu.

Ale popořádku. Tygři se na Berany vrhli od začátku docela vehementně, pěkně cenili zuby a puky létaly kolem Kašíka jeden za druhým.

Až se na to nemohl dívat centr elitní zlínské lajny Honejsek, parádně si pohrál s několika protihráči a předložil puk jako malinu kamarádu Bukartsovi – v 8. minutě pro snajpra snadná práce na 1:0.

Honejsek pak ještě narovnal tyč Willovy klece a v 15. minutě to už bylo o dva góly. Bek Gazda nahodil a Ondráček tečoval precizně s přesností biliardového šampiona.

A za dalších 63 vteřin znovu trkli Berani – Freibergs završil rychlou kombinaci.

Ve druhé části se pohotově zblízka prosadil Okál a pohádka se zdála být v nejlepším.

A ejhle, tygří vzmach načal ve 35. minutě přesnou ranou Kvapil.

Hosté měli na ledě pořád moře sil, power play zkoušeli průběžně už deset minut před koncem. A ono se to vyplácelo.

Nejdříve snížil Krenželok a pak ještě Jelínek.

Srdeční zástavy méně otrlých fandů byly blízko, ale domácí cennou výhru uhájili.

Aukro Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec 4:3.