Senior Otrokovice bude mít novou ředitelku

Senior Otrokovice (Foto: MěÚ Otrokovice)Senior Otrokovice (Foto: MěÚ Otrokovice)
Senior Otrokovice (Foto: MěÚ Otrokovice)
Co se děje 11. 12. 2017 | Autor: Frolová Irena

OTROKOVICE – Otrokovická organizace Senior bude mít od února novou ředitelku. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

K poslednímu dni letošního roku podala současná ředitelka Senioru Ivana Vardanová zřizovateli rezignaci na svou funkci. Od 1. února 2018 ji nahradí Aranka Medková Pekárková, která obstála ve výběrovém řízení a následně její jmenování schválila Rada města Otrokovice.

Ivana Vardanová je ředitelkou příspěvkové organizace Senior Otrokovice od samého počátku jejího zřízení. "Na pozici ředitelky Senioru jsem již dvanáctý rok. Když jsem do organizace nastoupila, byly zde pouze dva penziony. V současné době provozuje organizace dvě budovy s pobytovými službami a dvě odloučená pracoviště na DPS, což náročnost práce znásobilo. Nyní nastal čas k předání pozice někomu dalšímu. Městu bych tímto chtěla poděkovat, protože sociální oblast je v Otrokovicích podporována velice štědře a díky poskytovaným finančním prostředkům jsme měli možnost své služby neustále rozvíjet," uvedla Vardanová.

Do výběrového řízení se na funkci ředitele přihlásili dva uchazeči. Výběrová komise složená z vedení města, vedoucích sociálního a ekonomického odboru a současné ředitelky navrhla radním k jmenování inženýrku Aranku Medkovou Pekárkovou, která splňovala podmínky stanovené pro tuto pozici. Uchazečka má dlouholetou praxi ve veřejné správě. Rada města jednohlasně jmenování Aranky Medkové Pekárkové schválila.

Senior Otrokovice je příspěvková organizace poskytující sociální služby. Organizace poskytuje své sociální služby osobám, které je skutečně potřebují. Ke své činnosti má organizace odpovídající technické i personální zajištění, to znamená, že pobytové služby jsou poskytovány kvalifikovaným personálem v budovách s vybavením odpovídajícím specifickým potřebám osob, kterým jsou určeny. Zřizovatelem organizace je město Otrokovice.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam