Radio Kroměříž slaví páté narozeniny a chystá další vysílač

Ilustrační foto (Foto: Radio Kroměříž)Ilustrační foto (Foto: Radio Kroměříž)
Ilustrační foto (Foto: Radio Kroměříž)
Co se děje 11. 12. 2017 | Autor: Frolová Irena

KROMĚŘÍŽ - Radio Kroměříž oslaví své páté narozeniny a slavit společně s ním budou i posluchači! V úterý 12. prosince zazní ve vysílání každou hodinu narozeninový signál, a ten, kdo ho jako první vychytá, a bude mít originální narozeninové přání, dostane láhev sektu, sdělil vedoucí programu rádia Miroslav Karásek.

Radio Kroměříž začalo vysílat symbolicky dne 12. 12. 2012 a bude to rovných pět let, co se snaží propojovat se s místními lidmi z regionu a držet se sloganu: Jsme si blíž! Vysílání Radia Kroměříž je zajišťováno z proskleného prostoru Restaurace a Kavárny Scéna v Kroměříži, a lidé tak můžou pozorovat živé vysílání a komunikovat s moderátory.

Radio Kroměříž má i vlastní redakci a připravuje zpravodajství a kulturní tipy na svých webových stránkách www.radiokromeriz.cz. Zaměřuje se na to nejlepší z regionu a představuje úspěšné projekty i jednotlivce. Každý den se snaží pozitivně naladit a informovat své posluchače. V současnosti má Radio Kroměříž dvě frekvence – 103, 3 FM pro Kroměřížsko a 107, 0 FM pro Zlínsko. Nyní žádá o třetí frekvenci v Uherském Hradišti 88, 2 FM. "Pokud vše půjde podle plánu, na jaře 2018 ji spustíme," řekl Miroslav Karásek.

"Našemu regionu se ostatní rozhlasové stanice věnují jen okrajově, my našim posluchačům nabízíme, troufám si říct, kompletní informace jak z hlediska zpravodajského, tak kulturně společenského. Spolupracujeme s městskými a obecními úřady, kulturními institucemi, sportovními kluby, s policií, hasiči i záchrannou službou, a velmi operativně a rychle informujeme o aktuálním dění na Kroměřížsku nejen ve vysílání, ale i prostřednictvím sociálních sítí," připomněl vedoucí programu.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam