První výhra Zlína v novém roce. Dva body z Mladé Boleslavi

MLADÁ BOLESLAV -  Mladá Boleslav - to je letos v ambiciozním klubu, který si pojistil třeba služby exzlínského Petra Holíka, tak trochu bolehlav. A domácí fandové to dávají znát, na duel s Aukrem jich přišlo jen dva a půl tisíce...

Dobře spíše udělali ti, kteří zůstali doma. Začátek i konec totiž patřil namotivovaným Beranům a ti si odvezli dva body za výhru 3:2 po nájezdech.

Už ve čtvrté minutě se Okál dovedně projel od pravého mantinelu a nedůraznou obranu domácích potrestal průstřelem Růžičky. Hosté rychle vedli.

Zlínským vyšel i úvod druhé části, hned ve 21. minutě zvýšil Kubiš.

Škoda, že vedení o dvě branky trvalo krátce, za necelé dvě minuty totiž snížil Pabiška.

Pak to byla v několika případech „tyčkohra“ na obou stranách a na úvod třetí části se domácím povedlo vyrovnat, když dobře dorážel Lenc.

Párkrát ještě udělali čáry máry oba brankáři, zvláště zákrok Kašíka minutu před koncem byl čítankový, a pak už čelili nájezdům.

Zlínští byli efektivnější, síťku postupně rozvlnili Okál, Honejsek i Bukarts a Berani si připsali další dva velmi cenné body.

BK Mladá Boleslav – Aukro Berani Zlín 2:3.