Ve zlínské knihovně se budou setkávat nadšení čtenáři

Ilustrační foto (Foto: 14|15 Baťův institut)Ilustrační foto (Foto: 14|15 Baťův institut)
Ilustrační foto (Foto: 14|15 Baťův institut)
Co se děje 26. 1. 2018 | Autor: Irerna Frolová

ZLÍN – Nadšení čtenáři se budou od konce ledna setkávat v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně. Za první pololetí se uskuteční pět setkání, sdělila serveru Zlin.cz mluvčí knihovny Gabriela Winklerová.

Setkání se konají ve 4. podlaží budovy číslo 15 Baťova institutu. Akce nazvaná Klub milovníků knih se letos uskuteční podruhé a první setkání se uskuteční ve středu. Členství v klubu je bezplatné. „Je to pravidelné setkávání vášnivých čtenářů a čtenářek všech věkových kategorií, kteří si rádi povídají u kávy o knížkách, čtení a autorech. Na první pololetí je v plánu pět setkání vždy po šesti týdnech,“ informovala Winklerová.

Každá schůzka bude mít jiné téma. „První setkání se bude věnovat literatuře z minulého roku a které loňské novinky se čtenářům líbily. Zhodnotíme také první rok našeho knižního klubu a pro účastníky je připravené i malé praktické překvapení,“ řekla knihovnice Petra Sukupová, která je jednou ze zakladatelek klubu.

V březnu si čtenáři představí své nejoblíbenější knihy, dubnový díl bude ohlédnutím za povinnou četbou. „V květnu se klub zaměří na svět literatury pro děti. Poslední setkání před prázdninami bude patřit beletrii popisující země a města celého světa,“ dodala Winklerová.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam