Chceš změnu? Přidej se do týmu Bistrotéky Valachy ve zlínském Obchodním domě

Foto: Resort Valachy Velké KarloviceFoto: Resort Valachy Velké Karlovice
Foto: Resort Valachy Velké Karlovice
Komerční sdělení 15. 5. 2018 | Zdroj: Martina Žáčková

Chceš být u zrodu ojedinělého gastronomického konceptu v centru Zlína? Končíš školu a poohlížíš se po smysluplné a zajímavé práci? Nebo máš chuť úplně změnit dosavadní profesi a vrhnout se do zcela jiného oboru, který tě bude víc naplňovat?

Přidej se do týmu vznikající Bistrotéky Valachy. Otevření tohoto nového, na Moravě jedinečného gastro konceptu se chystá na podzim v moderně rekonstruovaném Obchodním domě, známém jako Prior. Již nyní jeho šéfové tvoří tým spolupracovníků, jehož součástí se můžeš stát i ty.

„Budujeme tým nejrůznějších gastronomických profesí do kuchyně, „na plac“, ale také do naší vlastní pekárny, kavárny, baru či prodejny kvalitních potravin. Podstatná pro nás není praxe ani předchozí dlouholetá zkušenost. Hledáme lidi, kteří mají nadšení pro věc a zájem na sobě pracovat, to ostatní rádi naučíme. Bistrotéka je ideální příležitostí i pro ty, co „vyhořeli“ a jsou unavení ze své současné profese, kterou chtějí radikálně změnit. U nás najdou ideální podmínky pro novou seberealizaci,“ říká šéf Bistrotéky Valachy Tomáš Blabla.

Ten je veřejnosti známý i jako ředitel Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, jehož vyhledávané hotely Lanterna a Horal prosluly vysokou úrovní služeb v oblasti wellness a gastronomie, a jako držitel prestižního ocenění Hoteliér roku České republiky.
Oba jím vedené podniky - Resort Valachy i nově vznikající Bistrotéka Valachy - patří do zlínské společnosti HP TRONIC. Díky zázemí této stabilní a silné firmy mohou zaměstnanci Bistrotéky počítat s propracovaným systémem benefitů, které v oboru gastronomie nejsou běžné – kromě řádně a včasně vyplácené mzdy také neomezeným voláním, příspěvkem na životní pojištění či zubaře, výhodnými cenami elektřiny a plynu do domácnosti a v neposlední řadě zaměstnaneckými slevami v prodejnách a e-shopech skupiny HP TRONIC (Euronics.cz, Kasa.cz).
Více o volných pozicích v Bistrotéce Valachy se dočtete ZDE

Resort Valachy Velké Karlovice
Bistrotéka Valachy bude situována v přízemí Obchodního domu. Zaujme v něm dvě podlaží s celkovou rozlohou 800 metrů čtverečních. Půjde o komplex více gastro provozů, v nichž si to své najdou milovníci kvalitní gastronomie všeho druhu.
Jádrem bude celodenní bistro s nabídkou snídaní, obědových menu i večeří z lokálních surovin i produktů vlastní produkce, v duchu moderních trendů gastronomie pod vedením zkušeného šéfkuchaře Lukáše Strnada.
Tento provoz doplní obchod s vybranými potravinami. „Sortiment sestavujeme pod heslem „u nás nemusíte číst etikety“. Řada i takzvaně zdravých výrobků obsahuje zbytečná éčka a nežádoucí přídavky, které například nepřirozeně prodlužují životnost výrobku. My budeme garantovat, že co u nás lidé koupí, splňuje přísnější nároky. Zákazníci zde najdou jak běžné, tak maloprodukční potraviny, farmářské a lokální produkty či autentické Resort Valachy Velké Karlovicezahraniční potraviny klasické kuchyně v top kvalitě, od masných výrobků přes sýry a nápoje až po ovoce, zeleninu a bylinky. Naší doménou bude vlastní pekárna, v níž budeme péct kvasový chléb a další pečivo,“ doplňuje vedoucí obchodu a pekárny Lenka Molková.
Nabídku doplní kavárna s cukrárnou, lounge bar, kuchařská škola či kornuterie, v níž se budou s sebou „do ruky“ prodávat různé pochutiny v papírových kornoutech. Počítá se i s pořádáním doprovodných akcí – od speciálních degustačních večerůpo tématické sezónní trhy.

Více o Bistrotéce Valachy

BistotékaJaké pracovní pozice nabízí Bistrotéka Valachy?

  • Kuchař / kuchařka
  • Pekař / pekařka
  • Cukrář / cukrářka
  • Obsluha – číšník / servírka
  • Barman / barmanka (aktuálně obsazeno)
  • Prodavač/ka
  • Asistent/ka nákupu potravin (aktuálně obsazeno)
  • Pomocná síla
  • Skladník /skladnice

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam