Přichází Michal Poletín, zlínský hokej posiluje i sponzorsky

Foto: Zlin PressFoto: Zlin Press
Foto: Zlin Press
Sport 4. 6. 2018 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Horké předléto není ve zlínském hokeji ve znamení poklidu hodného okurkové sezóny. Hráči s trenéry ještě pár týdnů čeká příprava na suchu, klub hlásí další změny a vyhládlý fanda samozřejmě baží po novinkách jakéhokoliv ražení.

Tak napřed odjinud, ikona posledních sezón Roberts Bukarts nakonec zřejmě oblékne třinecký dres, právě s tímto týmem se Berani utkají hned v prvním zářijovém kole nejvyšší soutěže.

Právě mezeru po nejlepším střelci a také po Davidu Šťastném by měl do jisté míry zacelit  šestadvacetiletý odchovanec Slavie naposledy ve službách Chomutova, robustní (191 centimetrů vysoký) útočník Michal Poletín, typologicky zajímavý hráč, mimochodem právě dokončující vysokoškolská studia. Do týmu by měl naskočit za týden.

Klub hledá a hledá a hledá titulárního sponzora. Jasno zdaleka není, je dost dobře možné, že hrát budou prostě Berani Zlín s největší podporou města Zlína.

Ovšem, každý partner dobrý a tak teď ve Zlíně ohlásili, že jedním ze sponzorů bude sázková společnost Synot tip. Neplést tedy s tím, že by šlo o mnohamilionovou podporu mateřského Synotu a roli hlavního tahouna věcí finančních.

A už je znám i plán přípravných utkání. Ve čtvrtek 9. 8. bude na zlínském ledě hrát momentálně ne extraligová Dukla Jihlava.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam