Pohřešovaný muž je zřejmě podvodník

ilustrační foto: Zlin.czilustrační foto: Zlin.cz
ilustrační foto: Zlin.cz
Hasiči a policie 2. 8. 2018 | Autor: Frolová Irena

ZLÍNSKÝ KRAJ – Už přes týden hledá rodina, blízcí, ale hlavně policie mladého muže z Prostějovska. Teď vyšlo najevo, že má zřejmě na svědomí desítky podvodů, informoval server Zlin.cz policejní mluvčí Petr Jaroš.

O tom, že policisté Krajského ředitelství policie Zlínského kraje pátrají po šestadvacetiletém muži z Prostějovska, informovala policie veřejnost prostřednictvím médií už 23. července. "V současné době muže hledáme nejen proto, že jej postrádá rodina, ale i z toho důvodu, že je podezřelý ze spáchání rozsáhlé trestné činnosti. Konkrétně se jedná o podvody při zprostředkování nákupu automobilů. Této protiprávní činnosti se mohl dopouštět sám nebo i prostřednictvím jiných osob," uvedl Jaroš.

Jak policie zjistila, poškozených fyzických i právnických osob jsou desítky a tomu odpovídá i škoda, která bude zcela jistě v řádech desítek milionů korun.

"V případě, že má někdo informace k současnému pobytu hledaného muže, nechť se obrátí na linku 158. Na tuto linku se mohou hlásit taktéž případní poškození, pokud tak již dříve neučinili," vzkázal veřejnosti policejní mluvčí.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam