Pohřešovaný muž je zřejmě podvodník

ilustrační foto: Zlin.czilustrační foto: Zlin.cz
ilustrační foto: Zlin.cz
Hasiči a policie 2. 8. 2018 | Autor: Frolová Irena

ZLÍNSKÝ KRAJ – Už přes týden hledá rodina, blízcí, ale hlavně policie mladého muže z Prostějovska. Teď vyšlo najevo, že má zřejmě na svědomí desítky podvodů, informoval server Zlin.cz policejní mluvčí Petr Jaroš.

O tom, že policisté Krajského ředitelství policie Zlínského kraje pátrají po šestadvacetiletém muži z Prostějovska, informovala policie veřejnost prostřednictvím médií už 23. července. "V současné době muže hledáme nejen proto, že jej postrádá rodina, ale i z toho důvodu, že je podezřelý ze spáchání rozsáhlé trestné činnosti. Konkrétně se jedná o podvody při zprostředkování nákupu automobilů. Této protiprávní činnosti se mohl dopouštět sám nebo i prostřednictvím jiných osob," uvedl Jaroš.

Jak policie zjistila, poškozených fyzických i právnických osob jsou desítky a tomu odpovídá i škoda, která bude zcela jistě v řádech desítek milionů korun.

"V případě, že má někdo informace k současnému pobytu hledaného muže, nechť se obrátí na linku 158. Na tuto linku se mohou hlásit taktéž případní poškození, pokud tak již dříve neučinili," vzkázal veřejnosti policejní mluvčí.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam