Do Valašského Meziříčí míří obří Slide Czech skluzavka

foto: město Valašské Meziříčífoto: město Valašské Meziříčí
foto: město Valašské Meziříčí
Co se děje 8. 8. 2018 | Autor: Frolová Irena

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Předposlední srpnovou sobotu vyroste na Příční ulici téměř 250 metrů dlouhá vodní nafukovací skluzavka, na které budou moci takřka po celý den dovádět jak malé děti, tak i dospělí lidé nejen z Valašského Meziříčí a okolí. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí valašskomeziříčské radnice Renata Votrubová.

Na území České republiky se jedná o ojedinělou atrakci, jejíž myšlenku dovezli pořadatelé až z USA a Austrálie. Určená je pro celé rodiny s dětmi od šesti let. Dostat se na akci je velice jednoduché. Za celodenní vstupné 150 korun čeká návštěvníky neomezený počet klouzání a zábavy. Díky spolupráci s místními organizacemi bude akci doprovázet i zajímavý program plný soutěží a her. A to všechno za vstupné, které se díky městu Valašské Meziříčí a firmě Marius Pedersen, sníží na polovinu oproti celorepublikové běžné ceně.

Nedílnou součástí každé akce Slide Czech je hudba hlavního mediálního partnera Evropy 2 a drinky od firmy Smarty, kterou vlastní legendární hokejový gólman Dominik Hašek. Právě tato světová legenda je jednou z tváří vodní skluzavky a je možné, že i do Valašského Meziříčí si slavný olympijský vítěz najde cestu.

Lidé by se určitě neměli zaleknout velkých front. Organizační tým má hodně zkušeností s udržením plynulého chodu celé skluzavky a každý registrovaný si díky omezené kapacitě užije velkou porci klouzání.

Začátek celé akce je v sobotu 25. srpna od 11 hodin. Poslední slajder, jak sami organizátoři nazývají účastníky, sjede skluzavku v 18 hodin. "Pokud nechcete z kapacitních důvodů přijít o místo na této nabité letní akci, registrujete co nejdříve na webových stránkách akce, upozornila mluvčí radnice. 

V případě velkého zájmu chystají pořadatelé předprodej na některém z míst ve Valašském Meziříčí. I o tom budou informovat na svých stránkách. A jelikož se jedná o poslední zastávku celé šňůry napříč republikou, slibují pořadatelé nadstandardní porci zábavy.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam