Ve Vsetíně vrcholí přípravy na multižánrový festival UNITED

foto: festivalunited.czfoto: festivalunited.cz
foto: festivalunited.cz
Co se děje 16. 8. 2018 | Autor: Irena Frolová

VSETÍN - Ve dnech 23. až 25. srpna se ve Vsetíně uskuteční křesťanský multižánrový festival UNITED, který se koná s podporou Zlínského kraje. Návštěvnost festivalu každoročně stoupá, vloni přišlo čtyři a půl tisíce lidí, informovala server Zlin.cz Helena Mráčková z krajského úřadu.

"Zaměřujeme se hlavně na mladé – od teenagerů po třicátníky, ale v posledních letech přibývá i starších dospělých a z toho máme radost," řekl za pořadatele Lukáš Pokorný.

V programu budou koncerty rozmanitých hudebních žánrů, projekce filmů, divadelní představení, dětská scéna, tanec, sport, semináře, možnost osobních rozhovorů s duchovními i s psychology a přednášky. "Chceme účastníkům umožnit jít v různých oblastech života dál a hlouběji. Proto budou k dispozici zkušení poradci připravení ukázat cestu ze situace, s níž si mladý člověk sám neumí pomoci," uvedl Lukáš Pokorný.

Návštěvníci se mohou těšit na koncerty na náměstí a letos nově i v klubovém prostředí. Vystoupí např. filadelfské duo Nomads + Natives, rocková formace Safenat Paneach, BCC Worship z Bratislavy, Noemi & Filip, kapela ASTRO. Na hlavním venkovním pódiu se představí legenda křesťanského reggae – americká skupina Christafari, britská Worship Central a mnoho dalších zahraničních i domácích muzikantů.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam