Žena utrpěla v trolejbuse těžké zranění, policie hledá svědky

Místo nehody Štefánikova ulice (Foto: Policie ČR)Místo nehody Štefánikova ulice (Foto: Policie ČR)
Místo nehody Štefánikova ulice (Foto: Policie ČR)
Co se děje 7. 11. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Policisté hledají svědky události, při které žena upadla v trolejbuse a způsobila si těžké zranění. Server Zlin.cz o tom informovala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Událost se  stala v trolejbuse číslo 11, a to ve čtvrtek 25. října ve 20.25 hodin. Vůz jel v tu chvíli ulicí Štefánikova ve směru na Vizovice.

"V trolejbuse cestovala mimo dalších cestujících také devětašedesátiletá žena, která po zabrzdění trolejbusu krátce za zastávkou Náměstí Práce upadla. Řidič šel ženě po pádu pomoci vstát. Žena mu sdělila, že neutrpěla žádné zranění a nic ji nebolí. Následující den však vyhledala lékaře, který konstatoval, že žena utrpěla pádem v trolejbusu těžké zranění. Dopravní policisté se případem zabývají od 29. října, kdy nehodu nahlásili pracovníci dopravního podniku po upozornění zraněné ženy," upřesnila Kozumplíková.

Nyní v souvislosti s případem hledají policisté svědky. "Žádáme veškeré svědky, kteří v uvedenou dobu cestovali v trolejbuse číslo 11 a viděli pád starší ženy, aby se ozvali na linku tísňového volání policie – 158 nebo se dostavili do budovy policie na nám. T. G. Masaryka 3218 ve Zlíně," dodala policejní mluvčí.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam