Rocksymphony 2

  • Datum konání: Čt 22. 11. 2018
  • Datum ukončení: Čt 22. 11. 2018
  • Čas konání: 19:00
  • Místo konání: Filharmonie Bohuslava Martinů (KCZ)
  • Vstupné: 490 Kč / 420 Kč / 360 Kč
Hudba ZL

AC/DC, Alice Cooper, Black Sabbath, Deep Purple, Europe, Guns n´Roses, Halloween, Iron Maiden, Judas Priest, Manowar, Metallica, Nazareth, Scorpions,

Marta Jandová, zpěv
Václav Noid Bárta, zpěv

David Uher, elektrická kytara
Karel Pevný, baskytara
Hanz Sedlář, bicí
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Viktor Kozánek

Projekt s názvem Rocksymphony 2 je pokračováním úspěšného pořadu spojujícího rockové evergreeny se zvukem symfonického orchestru. Filharmonie Bohuslava Martinů jej v nové podobě předkládá nejen příznivcům tohoto žánru, ale všem milovníkům populární hudby, kteří nacházejí zalíbení v její jedinečné fúzi s velkým filharmonickým tělesem.

Hlavní hvězdou večera se opět stane jedna z nejlepších českých zpěvaček, Marta Jandová, která se mimo jiné se prosadila i v Německu, kde si vydobyla úspěšnou kariéru se svojí rockovou kapelou Die Happy. Společně s ní vystoupí Václav Noid Bárta, jenž působí jako zpěvák, skladatel a aranžér a který na poli populární hudby často spolupracuje s předními českými hudebníky. V programu, který je zaměřen především na hardrockovou a heavymetalovou tvorbu 70. a 80. let, zazní hity v neotřelých aranžmá od legendárních kapel, jako např. Metallica (The Call of Ktulu), AC/DC (Black in Back), Iron Maiden (The Number of the Beast), Deep Purple (Soldier of Fortune), Guns n´Roses (November Rain) a další. Koncepce programu jednoznačně necílí na posluchače starší generace, ale je naopak zaměřena na všechny věkové kategorie, kterým nabídne melodie, o jejichž kvalitě není pochyb. Atraktivní program, doplněný o vizuální složku v podobě projekce na velkoplošném plátně, bude řídit dirigent Viktor Kozánek.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x