Ani za milion

  • Datum konání: Ne 03. 11. 2019
  • Datum ukončení: Ne 03. 11. 2019
  • Čas konání: 19:30
  • Místo konání: Malá scéna Zlín
  • Vstupné: 550 Kč / 500 Kč
Divadlo ZL

Rafinovaná detektivní komedie pro dva herce z prostřední přímořského majáku s brilantními dialogy a nečekanou zápletkou. Hrají: Adéla Gondíková a Jiří Langmajer. Režie: Petr Hruška. Produkce: Divadlo v Rytířské Praha. Délka představení cca 2:00 hod.

Jacqueline má za manžela anglického velvyslance, přesto je Francouzka tělem i duší. Také má dvě děti a kufřík plný eur, který je ochotná dát každému, kdo si ho zaslouží. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost. Lambert manželku nemá, utekla od něj. Zato má námořnickou duši a svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost. Jeden nezná druhého, a kdyby bylo vše tak jak má, nikdy by se nesetkali. Co má společného zpustlý strážce majáku s madam z nejvyšší francouzské společnosti? No přece vůbec nic! Přesto spolu stráví den a noc na bohem zapomenutém místě. Bojují o holý život a mají společné tajemství, které navždy spojí jejich životy. V této brilantní detektivní komedii je všechno jinak, než se zdá a jisté je jen to, že za humornými situacemi se ukrývá vrah…

Myslíte si, že se nedá napsat rafinovaná detektivní komedie pouze pro dva herce? Omyl! Myslíte si, že když ve hře vystupuje jedna žena a jeden muž, tak se zápletka musí nutně točit kolem partnerských vztahů? Omyl! V této celovečerní komedii, která je pro oba aktéry neuvěřitelnou hereckou příležitostí, na vás čeká pořádná porce překvapení a především humoru. Prostředí přímořského majáku, brilantní dialogy, strhující tempo a originální zápletka dávají této současné komedii obrovský potenciál.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x