Vzpoura nevěst

  • Datum konání: So 28. 12. 2019
  • Datum ukončení: So 28. 12. 2019
  • Čas konání: 19:00
  • Místo konání: Malá scéna Zlín
  • Vstupné: 590 Kč / 540 Kč
Divadlo ZL

Komediální příběh o předsvatebním hledání sebeúcty napsaný ženami nejen o ženách a nejen pro ženy. Hrají: Daniela Šinkorová, Zuzana Slavíková, Kateřina Macháčková, Lída Rašilovová, Miluše Bittnerová / Vendula Fialová, Michaela Sejnová / Natálie Tichánková, Richard Trsťan. Režie: Michaela Doleželová. Produkce: Divadlo Palace Praha. Délka představení cca 2:00 hod.

Vítejte v agentuře Beremese.cz – tradice, profesionalita, pozitivní reference! Budete-li se vdávat, nesmíte zapomenout na nic důležitého: sladit kytici s kravatou ženicha, objednat koláčky a hlavně získat duševní klid a vyrovnanost.

Pět žen ve věku od 19 do 70 let a jeden muž se sejdou ve svatební agentuře, aby se připravili na svůj velký Den. Jejich touhy, očekávání a životní osudy vytvářejí vynikající platformu pro bláznivou komedii na téma žena x muž, manželství x svoboda.

…svatba je jedním z nejdůležitějších dnů člověka, především pak ženy. Na svatbu je třeba zhubnout, vybrat správné šaty, které budou ladit se daným odstínem celého dne, zvolit správnou hudbu, sestavit seznam hostů i vhodné menu… Ale především je nutné si uvědomit, zda „ten jediný“ je právě tím jediným… Divadlo PALACE připravuje komedii s písněmi „Vzpoura nevěst“, která o zmiňované cestě ku dni „D“ s humorem, laskavou ironií i typicky českým nadhledem pojednává. Jeviště Divadla PALACE se tak mění na svatební agenturu, či spíše výcvikové středisko pro nevěsty, kde vládne rukou přísnou Dr. Zapletalová v sofistikované interpretaci Zuzany Slavíkové, která na jeden mění ženy v princezny, pro které přijíždí princ (někdy na bílém koni, jindy v mercedesu a občas…).

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x