Hněv Titánů (digital 3D)

  • Datum konání: Pá 13. 04. 2012
  • Datum ukončení: Pá 13. 04. 2012
  • Čas konání: 22.00
  • Místo konání: Golden Apple Cinema Zlín
  • Vstupné: 169 Kč
Kino ZL

USA - 2012 - (12) - 99 minut - WarnerBros - akční drama - titulky, Režie: Jonathan Liebesman, Hrají: Sam Worthington, Ralph Fiennes, Liam Neeson, Dann Huston, Edgar Ramírez, Toby Kebbell, Rosamund Pike

Deset let po hrdinské porážce hrozného Krakena, Perseus polobůh, syn Dia, se snaží žít poklidným životem na vesnici jako rybář a sám vychovává desetiletého syna Helia. Mezitím řádí boj o nadvládu mezi bohy a Titány. Nebezpečně oslabení chybějící lidskou oddaností ztrácejí bohové kontrolu nad uvězněnými Titány a jejich krutým vůdcem Kronosem, otcem dlouho vládnoucích bratrů Dia, Hadese a Poseidona. Tento triumvirát svrhl před mnoha lety jejich mocného otce, který hnije v temné propasti Tartarus, ve vězení, jež se nachází hluboko v rozsáhlém podsvětí.

Perseus nemůže ignorovat volání rodu, když Hades, spolu s božským synem Dia Aresem, změní strany a dohodnou se s Kronosem, že zajmou Dia. Síla Titanů je stále silnější a silnější, jak zbývající božská síla Dia slábne a na zemi se rozpoutává peklo. S novou pomoci bojovné královny Andromedy se Poseidonův polobožský syn Argenor a odpadlý bůh Hephaestus, Perseus statečně pustí na záludnou výpravu do podsvětí, aby zachránili Dia, přemohli Titány a zachránili lidstvo.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x