Probudím se včera (digital)

  • Datum konání: St 18. 04. 2012
  • Datum ukončení: St 18. 04. 2012
  • Čas konání: 18.30
  • Místo konání: Golden Apple Cinema Zlín
  • Vstupné: 169 Kč
Kino ZL

ČR - 2012 - (0) - 120 minut - Bioscop - školní komedie, Režie: Miloš Šmídmajer, Hrají: Eva Josefíková, Jiří Mádl, Filip Blažek, Martina Válková, Viktor Preiss, Miroslav Táborský, Ljuba Krbová, Tomáš Matonoha, Zlata Adamovská, Filip Ciel

Film o cestě za studentskou láskou do nedávné minulosti aneb: Co neuděláš dnes, musíš dokončit včera.

Komedie s originální zápletkou,  v níž si věčně svobodný profesor češtiny Petr, díky třídnímu srazu uvědomí, že jediná dívka, kterou kdy miloval, byla jeho spolužačka Eliška. Tehdy v sedmnácti letech, nenašel  odvahu jí říct, že ji má rád a ona se pak navždy vytratila z jeho života.

Petrovi se naskytne jedinečná šance. Cestovat zpět v čase do svých studentských let a vrátit se do června 1989, kdy chodil do třeťáku. Dostane možnost napravit, co promeškal. Jenže zahrávat si s minulostí není jen tak. Návraty nejsou nikdy snadné. Petr se  dostává do změti komplikací a průšvihů, které naštěstí  řeší s vtipem, nadhledem a drzostí, kterou dobře zná od svých vlastních studentů. Postačí však tyhle zbraně na to, aby přesvědčil Elišku o svých citech a získal její lásku?

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x