S ledovým klidem (digital)

  • Datum konání: St 18. 04. 2012
  • Datum ukončení: St 18. 04. 2012
  • Čas konání: 20.35
  • Místo konání: Golden Apple Cinema Zlín
  • Vstupné: 169 Kč
Kino ZL

USA - 2012 - (12) - 93 minut - Bontonfilm - akční thriller - titulky, Režie: Mabrouk El Mechri, Hrají: Bruce Willis, Henry Cavill, Sigourney Weaver, Jim Piddock, Caroline Goodall, Joseph Mawle, Rafi Gavron

Instinkt je jeho největší zbraní

Když mladý byznysmen Will Share (Henry Cavill) přijede do Španělska na týdenní rodinnou dovolenou, není zrovna prázdninově naladěn. Jeho začínající firma má problémy a napjatý vztah s puntičkářským otcem Martinem (Bruce Willis) to všechno jen zhoršuje.

Když je ale Willova celá rodina unesena lidmi, ze kterých se vyklubou tajní agenti pátrající po záhadném kufříku, Will se najednou ocitne sám na útěku. Z ničeho nic se znovu objeví otec Martin a Willův svět se otočí vzhůru nohama, když mu otec prozradí, že je agent v utajení zapletený do mezivládní sítě lží a tajemství. Will musí najít způsob, jak zachránit svou rodinu.

Běží čas stanovený únosci, španělská policie po něm jde za vraždu, kterou nespáchal a tým amerických zabijáků ho chce stejně intenzivně dostat ze zatím neznámých důvodů. Will musí ve spletitých ulicích Madridu rozplést konspirační labyrint. Komu může věřit? Kdo zabil jeho otce? A kde je záhadný kufřík, který je zřejmě klíčem k bezpečné cestě domů? Při hledání odpovědí na tyto otázky Will objeví Lucii (Verónica Echegui), o které nikdy neslyšel, a která mu chce pomoct. Ztráta otce spojí jejich síly, ale dokážou překonat obrovské nástrahy dříve, než bude pozdě?

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x