Vrtěti ženou (digital)

  • Datum konání: So 28. 04. 2012
  • Datum ukončení: So 28. 04. 2012
  • Čas konání: 19.45
  • Místo konání: Golden Apple Cinema Zlín
  • Vstupné: 169 Kč
Kino ZL

VB - 2011 - (15) - 100 minut - Bioscop - romantická komedie - titulky - Režie: Tanya Wexler - Hrají: Maggie Gyllenhaal, Hugh Dancy, Rupert Everett, Felicity Jones, Jonathan Pryce, Tobias Menzies, Gemma Jones, Anna Chancellor, Jules Werner

Pravdivý příběh o vzniku vibrátoru. Mortimera Granvilleho (Hugh Dancy), mladého lékaře, kterému vadí, jak většina nemocnic ignoruje nejnovější teorie o výzkumu bakterií a nadále léčí pacienty pomocí pijavic a pouštěním žilou. Když ho vyhodí z posledního místa, protože na toto téma promluví, skončí jako zaměstnanec Dr. Roberta Dalrympleyho (Jonathan Pryce) v jeho soukromé praxi.
Dr. Dalrympley se specializuje na léčbu žen, které trpí „hysterií“ a přicházejí k lékaři, aby se jim ulevilo. Dalrympley spolu se svým nejlepším přítelem (Rupert Everett) vytvoří nástroj (vibrátor), který těmto ženám umožňuje dosáhnout vytouženého úlevy daleko rychleji. Aby se to celé ještě zkomplikovalo, Mortimer se zamiluje do feministicky založené Charlotty (Maggie Gyllenhall) – ženy s pevnou vůlí, která je ovšem dcerou lékaře Dalrympleyho.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x