22. CZ&SK HELLO JAZZ WEEKEND

  • Datum konání: Čt 15. 07. 2021
  • Datum ukončení: So 17. 07. 2021
  • Čas konání:
  • Místo konání: UH, Kyjov, Hodonín, Zlín
  • Vstupné:
Koncert ZL
Ve velmi podobné atmosféře jako loni, možná s malinko lepší letní vyhlídkou, připravujeme už 22. ročník CZ&SK HELLO JAZZ WEEKENDU.

Není úplně jasné, co a jak se ještě změní nebo může změnit k lepšímu, ale i horšímu do termínu našeho festivalu. Datum našeho rozhodnutí se ale naplnilo a my jsme se rozhodli v dočasné euforii 22. ročník festivalu uspořádat.

Po dvou letech na jevišti znovu přivítáme Petera Lipu s jeho dokonale fungujícím bandem.

Po několika letech se znovu představí zlínský F dur Jazzband se Zuzkou Sapárovou a Rolandem Hamajem. Jejich speciálním hostem bude v Uherském Hradišti Bára Basiková.

Naopak zcela novou tváří na festivalových jevištích budou ostravští Point of few, kteří dodají energii a multižánrový přesah. A nakonec zbývají 2 Towers Hulu Jazz. Ti přivezou jazzovou klasiku, swing a maličko je okoření šansonem a muzikálem. Poslední slovo na festivalu bude tradičně patřit ženě, sobotní Afterparty v Kyjově bude v režii DJ Magdaleny Happyfeet.

A je možné, že ještě poskládáme nějaké regionální sestavy pro další doprovodné akce.

Program festivalu zahrnuje celkem 8 produkcí ve čtyřech městech (Uh. Hradiště, Kyjov, Zlín a Hodonín). Uskuteční se dva hlavní koncerty, tři koncerty v režimu „Víno a jazz“, jedno jammování, jedna odpolední svačinka a jedna tradiční jazzová snídaně.

Více informací o festivalu na webu jazzweekend.cz.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x