FAJR FEST 2020

  • Datum konání: So 19. 09. 2020
  • Čas konání: 13:00
  • Místo konání: Amfík Bukovina - Popovice u Uherského Hradiště
  • Vstupné:
Ostatní UH
Kamarádi Uherský Brod pořádají už potřetí v Popovicích u Uherského Hradiště v Amfíku Bukovina benefiční festival FAJR. V sobotu 19. září od 13 hodin budou pro návštěvníky otevřeny brány areálu a připraven jarmark, atrakce pro děti, tvořivá dílna, výborné jídlo a pití.
Zdroj: Ota Hofr/hofrfoto.cz

Pro návštěvníky jsou připraveny vystoupení divadelní, šermířská, taneční a ohnivá. Pro děti je přichystán bohatý program s názvem Ve službách krále, který je plný různých disciplín, úkolů, soubojů, tance a závěrečnou papírovou bitvou. Dobová ležení budou ozdobou celého areálu. Ukázka palných zbraní s odborníky, mini školička práskání bičem a za dětmi přijede i kouzelník.

Po setmění začne velká ohnivá i světelná show plná skupin i jednotlivců z celé české republiky.

Sdružení Kamarádi Uherský Brod z.s. vzniklo v roce 2011 na popud maminek pečujících o těžce postižené děti. Organizace sdružuje všechny, kteří chtějí pomoci při integraci sociálně a zdravotně znevýhodněných lidí do společnosti. Cílem a posláním organizace je uspokojení zájmů a potřeb osob pečujících a jejich svěřenců v zapojení do běžného života. K naplnění těchto cílů pořádá kulturní, sportovní a oddychové akce, které jsou určeny pro výše uvedené cílové skupiny, ale zároveň také pro širokou veřejnost.

Informace o festivalu na www.fajr.cz

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x