5. NAPAJEDELSKÝ BURGER FESTIVAL

  • Datum konání: Ne 05. 07. 2020
  • Čas konání: 12:00
  • Místo konání: V areálu Nového Kláštera v Napajedlích
  • Vstupné:
Košty ZL
V sobotu 4. 7. 2020 se v Napajedlích v areálu Nového Kláštera uskuteční 5. ročník populárního NAPAJEDELSKÉHO BURGER FESTIVALU. Ty nejlepší burgery, drinky a kvalitní kapely tam budou jen pro vás!

Festival se ponese v americkém duchu. Můžete se tedy těšit na americkou hudbu, hostesky a také dekorace.

Programovou skladbu jsme ještě zatraktivnili a obohatili. Odpoledne nám všem zpříjemní silák ŽELEZNÝ ZEKON se svými nevídanými kousky ve své POWER SHOW. Večer zahraje kapela REGAI, kterou pak vystřídá známá a oblíbená skupina PREMIER.

Chybět nebude tradiční soutěž v pojídání burgerů s atraktivními cenami od partnerů akce.

A na jakéže restaurace se můžete na NAPAJEDELSKÉM BURGER FESTIVALU těšit? Ty nejchutnější burgery pro vás budou připravovat restaurace Dede Burger , Angel Grill, Grill food,  Comi Con, Safis Burger, restaurace La Brusla a další. Nebudou chybět různé dezerty, waffle, palačinky, donuty, zmrzlina nebo kvalitní káva a víno.

V průběhu dne můžete také hlasovat pro krále NAPAJEDELSKÉHO BURGER FESTU! U vstupu dostanete hlasovací žeton, který poté odevzdáte Vaší NEJ restauraci do boxů !

Sympatické hostesky Jack Daniel’s budou korzovat areálem a rozdávat dárky. Výtečné burgery můžete proložit lahodným drinkem ve stánku s míchanými koktejly.

Co by to byl za festival bez pořádného piva?! Letos jsme změnili značku a vy si tak můžete vychutnat desítku Radegast!.

Náš festival můžete navštívit s celou rodinou. Pro děti zde bude k dispozici skákací hrad, heliové balonky a tetování.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x