60. ZLÍN FILM FESTIVAL

  • Datum konání: Pá 04. 09. 2020
  • Datum ukončení: Čt 10. 09. 2020
  • Čas konání: 9:00 - 24:00
  • Místo konání: ZLÍN
  • Vstupné: ZDARMA
Výstavy ZL

Zlín Film Festival – Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež je nejstarší a v současnosti největší filmovou přehlídkou svého druhu na světě. Jeho prestiž se rok od roku zvyšuje nejen v rámci České republiky, ale také v zahraničí. Jeho 60. ročník se uskuteční se od 4. do 10. září.

V netradičním zářijovém termínu se opět ze Zlína na sedm dní stane středobod světové kinematografie pro dětské publikum. Veřejnosti nabídne 315 filmů z 50 zemí světa, 158 premiér, soutěžních filmů a projekcí snímků se sci-fi tematikou.

Se svými oblíbenými herci se mohou diváci setkat náhodně přímo v ulicích města, v rámci programu pak na autogramiádách a denních talk-show ve Festival Café na náměstí Míru. Doprovodný program přinese také besedy o filmových tricích, koncerty, filmové workshopy, výstavy, vědecké laboratoře, virtuální realitu i unikátní Stroj času.

Z bezpečnostních důvodů je většina programu festivalu přístupná pro veřejnost pouze na základě registrace. Tu je možné vyřídit online na www.zlinfest.cz nebo v registračním pointu na ulici Soudní (denně od 9.00 do 19.00 hodin).

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x