63. Zlín Film Festival uvede divadelní komedii Mlčeti zlato

  • Datum konání: Pá 02. 06. 2023
  • Datum ukončení: Pá 02. 06. 2023
  • Čas konání: 19:00-21:00
  • Místo konání: Kongresové centrum
  • Vstupné: 290 Kč
Divadlo ZL

V pátek 2. června od 19:00 hodin se v divadelní jeviště promění pódium Velkého sálu Kongresového centra Zlín. Ve francouzské komedii Mlčeti zlato se v hlavních rolích můžete těšit na festivalovou moderátorskou dvojici Danu Morávkovou a Jana Čenského. Představení je součástí doprovodného programu Zlín Film Festivalu.

 

Komedie Erica Assouse v režii Antonína Procházky slibuje skvělé herecké výkony a spoustu zábavy. Hlavní postavy Gaspard a Clémence jsou ještě relativně mladí senioři s velmi slušným důchodem. Žijí v krásném bytě, a až na občasné drobné půtky, které jsou jen výrazem jejich temperamentu, je všechno, jak má být. Po jedné prudké hádce jejich syna se snachou, však dochází i mezi manželským párem k výměně názorů, při níž na světlo vyplouvají dlouho pečlivě zasunutá tajemství…

 

„Hra Mlčeti zlato byla krásná, už když jsme si ji poprvé přečetli. A to obsazení je opravdu půvabné. Máme dvě úžasné alternované snachy, dva úžasné syny, s Honzou Čenským se máme moc rádi… Co více si přát,“ svěřila se Dana Morávková. Ve vedlejších rolích by se měli představit Ivanka Korolová a Robert Hájek nebo alternující František Skopal.

 

Její herecký manžel zase vyzdvihuje komediální prvky a potvrzuje, že se publikum bude opravdu bavit. „Dnes už není mnoho důvodů, proč by se lidé mohli zasmát,“ dodal k tomu trochu vážněji představitel Gasparda, Jan Čenský.

 

Cena vstupného je 290 Kč a vstupenky na představení jsou v předprodeji –   63. ZLÍN FILM FESTIVAL 2023 – mezinárodní festival pro děti a mládež (zlinfest.cz)

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x