Program DÍVČÍ VÁLKA – divadelní komedie Františka Ringo Čecha

  • Datum konání: St 25. 11. 2015
  • Datum ukončení: St 25. 11. 2015
  • Čas konání: 19:00
  • Místo konání: Masters of Rock Café Zlín
  • Vstupné:
Divadlo ZL

Divadlo Františka Ringo Čecha přijíždí se svou legendární hrou Dívčí válka přiváží ohňostroj humoru a nezapomenutelných hereckých kreací a improvizací!

Dívčí válka je nejoblíbenější divadelní komedie všech dob. K nesmírné popularitě této hry přispívá nejen nadčasové téma hry (věčné spory mezi muži a ženami), které autor zpracoval s humorem sobě vlastním, ale i hvězdné herecké obsazení. Divadlo, které zajíždí za svými diváky do všech koutů republiky, rozesmává své diváky nejen mistrnou satirou, ale i skvělým konverzačním humorem.
Soubor vystupuje v tomto hvězdném obsazení:
Sám autor F. R. Čech se představí v roli vladyky Ctirada, v roli knížete Přemysla vystoupí Petr Jablonský, Petr Martinák ztvární Vojena a zároveň Častavu, v roli božského pěvce Lumíra uvidíte skvělého Mojmíra Maděriče, Romana Skamene uvidíte jako vladyku Bivoje. Miluše Bittnerová se zhostí role Vlasty, Sandra Pogodová vystoupí jako manželka Bivoje – Kazi a Martina Šťastná jako ctnostná panna Šárka.
Autor a ředitel Čechova Prozatímně Osvobozeného Divadla F. R. Čech si vyhrazuje právo uvádět na scénu nové objevy a talenty – budoucí hvězdy domácí i světové umělecké scény.

Vstupenky jsou k dostání přímo v Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově a v obvyklých zlínských předprodejích – CPV ve Velkém kině, GA Cinema Zlaté Jablko.
Každé z představení bývá beznadějně vyprodané, proto se zakoupením vstupenek neváhejte!

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x