Muži v naději

  • Datum konání: Pá 28. 10. 2011
  • Datum ukončení: Ne 30. 10. 2011
  • Čas konání: 19.30
  • Místo konání: Kino Hluk
  • Vstupné:
Kino ZL

ČR, 2011, r. Jiří Vejdělek, 115 min. - 12

Může být nevěra základem šťastného manželství?  Šarmantní bonviván Rudolf je o tom přesvědčen: "Ženská má mít pocit, že o chlapa musí bojovat, musí se snažit, aby si ho udržela. A hlavně, ženská se nesmí nudit ...!!!”

Rudolf s úspěchem uplatňuje svou  divokou teorii v každodenní praxi a to s neutuchajícím elánem, který je u čerstvého šedesátníka záviděníhodný. O to víc pak nechápe naivitu svého nesnesitelně korektního zetě Ondřeje, který pro samé svědomité plnění povinností nevnímá, jak nebezpečně se jeho žena Alice začíná nudit. Milující tatínek a kamarádský tchán Rudolf proto nabídne Ondřejovi několik  prověřených rad, jak vnést do skomírajícího manželství potřebný vzruch. Koneckonců jde o rodinné štěstí jeho jediné dcery…

Z nudného slušňáka Ondřeje se pak díky románku s krásnou Šarlotou skutečně stává sebevědomý pán tvorstva, obletovaný milenkou a obdivovaný vlastní manželkou. Situace je to sice krásná, ale dlouhodobě neudržitelná. Už proto, že skutečnými pány tvorstva jsou pochopitelně ženy. Ondřeje čeká smršť komediálních situací, kterým čelí s odzbrojující kombinací typicky mužských vlastností – hravou vynalézavostí a nezničitelnou nadějí, že všechno dobře dopadne.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x