BARUM CZECH RALLY VE ZLATÉM JABLKU

  • Datum konání: Pá 13. 08. 2021
  • Datum ukončení: Ne 29. 08. 2021
  • Čas konání: 09:00
  • Místo konání: ZLÍN
  • Vstupné: ZDARMA
Auto-moto ZL

Jubilejní 50. ročník Barum Czech Rally Zlín už klepe na dveře a ve Zlatém jablku je to znát. K vidění je zde výstava rally speciálů a expozice obrazů, chystá se otevření fanshopu i závodní trenažér, na kterém si zájemci mohou vyzkoušet pocit jezdců rally. Setkání se soutěžními posádkami nabídnou v průběhu rally hned tři autogramiády a závěrečná tisková konference s vítězi Barumky. Od 10. do 25. srpna navíc probíhá fotosoutěž o pět atraktivních rally cen, např. o spolujízdu v závodním voze nebo let vrtulníkem.

Zatímco na ostrý start Barum Czech Rally Zlín si musí příznivci závodů počkat až do 27. srpna, doprovodný program k Barumce v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko se už rozjel naplno.

Od pondělí 9. srpna jsou v přízemí prodejní galerie vystaveny tři rally speciály. Atmosféru doplňuje také výstava obrazů s automobilovou tematikou Maluj, vyhrávej a pomáhej.

Startuje i fotosoutěž spojená s vystavenými speciály. Stačí se s nimi vyfotit, foto sdílet na Facebooku a získat co nejvíce like. První cenou je spolujízda v závodním voze, druhou let vrtulníkem nad rychlostní zkouškou, další tři ceny zahrnují VIP balíčky či VIP vstupy na Barumku.

O týden později, od 16. srpna, bude do rally expozice nainstalován závodní trenažér, na kterém si mohou odvážlivci vyzkoušet situace, v nichž se ocitají jezdci rally. Ve stejném termínu otevře fanshop, kde bude možné zakoupit vstupenky na Barum Rally, program, plakáty nebo předměty s motivem rally.

Připraveny jsou hned tři autogramiády. První z nich se uskuteční ve středu 25. srpna v 19 hodin a podpisy budou rozdávat jezdci hlavního závodu Barum Czech Rally Zlín. 26. srpna v 18 hodin je na programu autogramiáda jezdců Star Rally Historic a 27. srpna pak autogramiáda jezdců Legend Barum Rally.

Ti nejlepší jezdci se pak do Zlatého jablka vrátí ještě 29. srpna, kdy zde bude Barumka ukončena závěrečnou tiskovou konferencí s jejími vítězi, která bude veřejnosti přístupná.

50. ročník Barum Czech Rally Zlín ve Zlatém jablku:
9.-29. 8. Výstava rally speciálů
9.-19. 8. Expozice obrazů Maluj, vyhrávej a pomáhej
16.-29. 8. Otevřen fanshop se vstupenkami a rally předměty
16.-29. 8. Vyzkoušej si závodní tranažér
25. 8. v 19 h Autogramiáda jezdců Barum Czech Rally Zlín
26. 8. v 18 h Autogramiáda jezdců Star Rally Historic
27. 8. Autogramiáda jezdců Legend Barum Rally
29. 8. Tisková konference vítězů Barum Czech Rally Zlín

Další informace na www.zlatejablko.cz.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x