Baťova manažerská škola – kurz pro manažery z praxe

  • Datum konání: St 28. 05. 2025
  • Datum ukončení: Čt 29. 05. 2025
  • Čas konání: 8:45
  • Místo konání: Fakulta managementu a ekonomiky UTB ve Zlíně
  • Vstupné: 7999,- Kč (bez DPH)
Kraj

Ve dnech 28. – 29. května 2026  proběhne v prostorech Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně již 19. běh kurzu Baťovy manažerské školy s tematickým názvem „Jak proměnit firmu v období AI a rychlých změn“. Kurz je určen manažerům z praxe, podnikatelům, vedoucím týmů i dalším zájemcům o moderní přístupy k řízení.

Dvoudenní kurz nabídne pohled na dopady umělé inteligence na řízení firem, roli manažerů i fungování týmů. Program propojí manažerské přístupy, technologické trendy a praktické zkušenosti z firemní praxe formou přednášek, případových studií a diskusí.

Mezi lektory vystoupí odborníci z praxe, kteří se zaměří na AI‑first transformaci organizací, vedení lidí v době rychlých změn, využití AI v průmyslových procesech i nadčasové baťovské principy řízení. Součástí programu bude také komentovaná prohlídka centra Zlína.

Účastníci na závěr obdrží certifikát Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně o absolvování manažerského kurzu.

Více informací naleznete zde: Baťova manažerská škola – Baťův systém řízení v současné manažerské praxi