Běh Olympijského dne

  • Datum konání: St 21. 06. 2023
  • Čas konání: 18:00
  • Místo konání: Nový stadion TJ Jiskra – Štěrkoviště, Otrokovice
  • Vstupné: viz ceník startovného
Běh ZL
Různí běžci, různá místa, olympijská myšlenka. To je heslo, s kterým je propojen tento běh už několik let. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, jestli běháš radši ve městě, v přírodě, na louce nebo na dráze.

Závodem pořádaného Jirkou Prokopem a jeho kamarády si stejně jako v dalších městech připomínáme mezinárodní Olympijský den, tedy založení Mezinárodního olympijského výboru. Od roku 2015 se závod koná jako v celé ČR ve spolupráci se společností T-Mobile. Na tento závod je nutné se předem přihlásit.

Letos je běh z důvodu rekonstrukce zlínského stadionu běh přesunutý do Otrokovic na atletický stadion – Nový stadion TJ Jiskra – Štěrkoviště. V případě velkého počtu běžců se běží dva rozběhy.

Tím, že si závod zaběhneš, uděláš dobře nejen svému tělu, ale pomůžeš i ostatním, každý běžec pomáhá svou účastí i České olympijské nadaci. Z každého startovného jde část na podporu sportování dětí, kterým v tom brání nedostatek finančních prostředků. Ceník startovného.

Více info o akci zde.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x