Beseda s hercem Josefem Kubáníkem

  • Datum konání: Po 21. 09. 2020
  • Čas konání: 17:00 - 19:00
  • Místo konání: Obchodní dům Zlín
  • Vstupné: 0 Kč
Beseda ZL

Josef Kubáník, herec a autor bestselleru Poslední deník Květy Fialové, vydává další knihu. Povídání nejen o ní, ale i o předchozím úspěšném titulu, o životě, práci i dalších plánech si mohou zájemci poslechnout v pondělí 21. září v Obchodním domě Zlín.
Beseda s Josefem Kubáníkem se uskuteční na venkovní zahrádce Baru 1931, začátek je v 17 hodin. Vzhledem k omezenému počtu míst k sezení pořadatelé doporučují rezervaci. Vstup je zdarma.
Právě se Zlínem spojil Josef Kubáník několik let svého profesního života. Vystudoval zde Vyšší odbornou školu umění a dva roky byl členem souboru Městského divadla Zlín. Nyní již řadu let působí ve Slováckém divadle Uherské Hradiště, jehož je současně tiskovým mluvčím. Diváci jej znají i z televizních seriálů, filmů či jako autora šesté nejprodávanější knihy loňského roku: Posledního deníku Květy Fialové. S touto vynikající českou herečkou jej léta pojil blízký vztah a společně účinkovali i v dnes již legendárním představení Harold a Maude, za které Květa Fialová získala Cenu Thálie.
Svůj nový román nazval Josef Kubáník jednoduše Herec a čtenáře v něm zve do lákavého světa divadla a filmu. Čtivý, napínavě vystavěný příběh s neobvyklým rozuzlením vyšel v Nakladatelství ZEĎ 8. září.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x