BIKE VALACHY 2021

  • Datum konání: So 12. 06. 2021
  • Čas konání:
  • Místo konání: Velké Karlovice
  • Vstupné:
Ostatní sporty VS
Skvělá zpráva pro milovníky cyklistických závodů! Díky rozvolňování vládních opatření se ohrožený závod BIKE VALACHY ve Velkých Karlovicích přece jen uskuteční, a to dokonce v rozsahu, na který jsou jeho pravidelní účastníci zvyklí. Akce se bude konat v sobotu 12. června u hotelu Galik v Resortu Valachy.
BIKE VALACHY ve Velkých Karlovicích se přece jen uskuteční. Foto: Valachy tour

Pro závodníky chystají pořadatelé hlavní závod na 50 kilometrů a kratší závod na 25 kilometrů, k tomu i doprovodné dětské závody na 100 metrů až 8 kilometrů dle věkové kategorie. Nejmenší děti do 4 let mohou trasu odjet i na odrážedlech.

Trasa BIKE VALACHY vede od startu u hotelu Galik přes Třeštík a Sůkenickou a zpět kolem hotelu Pod Javorem po cyklostezce Bečva a běžkařské trase. Letos se v důsledku chladnějšího jara probouzí příroda ve Velkých Karlovicích o něco později, účastníky tak čeká opravdu krásná podívaná na rozkvétající přírodu Beskyd.

Závod BIKE VALACHY je součástí sportovního seriálu VALACHY TOUR pořádaného Resortem Valachy. První závod seriálu – Noční stopa Valachy – musel být v únoru z důvodu špatné epidemiologické situace zrušen. Naproti tomu lze očekávat, že další akce následující po BIKE VALACHY – triatlonový závod VALACHY MAN – proběhne také dle zvyklostí.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x