Bubeník slavných Jethro Tull v červnu v klubu Mír!

  • Datum konání: So 24. 06. 2023
  • Čas konání: 20:30
  • Místo konání: klub Mír Uherské Hradiště
  • Vstupné: předprodej 350 Kč / na místě 450 Kč
Koncert UH
První paprsky letošního léta přivítají v Uherském Hradišti bubeníka slavných Jethro Tull! Angličan Clive Bunker zde v sobotu 24. 6. od 20:30 vystoupí v klubu Mír se speciálním bluesrockovým koncertním programem za doprovodu kapely fenomenálního italského kytaristy a zpěváka Riki Massiniho. Během večera zazní písně Jethro Tull, autorská tvorba a chybět nebou ani energická bubenická sóla dnes již šestasedmdesátiletého Bunkera!

Clive Bunker působil v Jethro Tull v těch nejlepších letech, tedy od jejich počátku až do roku 1971, kdy po čtvrté řadové řadové desce „Aqualung“ kapelu opustil. Je podepsán pod největšími hity kapely jako Locomotive Breath, Aqualung, Bourrée, My Sunday Feeling atd.  Následně koncertoval a nahrával s Blodwyn Pig, Jude, Aviator, Jeff Pain, Manfred Mann, Jack Bruce, Gordon Giltrap, Anna Ryder, Steve Hillage, Vikki Clayton, Solstice, Glenn Hughes a Jerry Donahue. Na sólové album „Awakening“ (1998) se znovu umělecky spojil s Ianem Andersonem a Martinem Barre.

Vstupenky na koncert získáte na webu www.mkuh.cz, pokladně kina Hvězda nebo v klubu Mír. V předprodeji přijdou jen na 350 Kč.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x