DNY MARIANNE VE ZLATÉM JABLKU

  • Datum konání: Pá 12. 04. 2024
  • Datum ukončení: Po 15. 04. 2024
  • Čas konání: 09:00 - 21:00
  • Místo konání: Zlaté jablko
  • Vstupné: zdarma
Ostatní ZL

Oblíbený víkend výhodných nákupů je opět tady. Dny Marianne se budou konat také ve Zlatém jablku v termínu od 12. do 15. dubna. V přízemí hlavní galerie bude opět k dispozici i lounge, která nabídne odpočinek během nakupování i možnost získat speciální dárky a drobné občerstvení v podobě kávy zdarma.

 

 

Tradičním svátkem všech, kteří rádi nakupují se slevami, jsou Dny Marianne. Jejich další ročník se koná již tento víkend, od pátku 12. do neděle 15. dubna. S kupony z dubnového časopisu Marianne, Marianne Bydlení a Marianne Venkov a styl nebo mobilní či webové aplikace bude možné nakoupit také v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko ve Zlíně.

 

Během akce bude návštěvníkům Zlatého jablka k dispozici opět speciální zóna umístěná v přízemí prodejní galerie je pohodlným zázemím pro nakupující a poskytne jim prostor pro odpočinek se šálkem kávy a dalším drobným občerstvením uprostřed nákupní horečky.

 

Atraktivní slevy platí nejen v prodejnách zapojených do Dnů Marianne, ale i u dalších vybraných obchodníků Zlatého jablka, a to ve dnech 12. – 15. dubna po celou jejich otevírací dobu.

 

Zlaté jablko navíc poskytne všem návštěvníkům akce v těchto dnech parkování ZDARMA.

 

Více informací na www.zlatejablko.cz a dny.marianne.cz

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x