Eta Kávafest – Den kávy

  • Datum konání: So 16. 10. 2021
  • Datum ukončení: So 16. 10. 2021
  • Čas konání: 10:00 - 17:30
  • Místo konání: Kongresové centru Zlín
  • Vstupné: 150 Kč
Přednáška ZL
Svátek všech milovníků kvalitní kávy, ale i těch, kteří do jejích tajů teprve chtějí proniknout, se bude opět konat ve Zlíně. Eta Kávafest - Den kávy přivítá zajímavé hosty v čele s Lukášem Hejlíkem a nabídne hostům spoustu příjemných kofeinových zážitků.

Jde o celodenní festival kávy, který se koná 16. října v čase od 10 do 17.30 hodin v prostorách Kongresového centra Zlín.

Tato akce přinese milovníkům kávy celodenní přednášky, workshopy, na kterých se lidé mimo jiné naučí vařit kvalitní espresso či latte art. Všichni se mohou těšit na degustace káv a také na velice oblíbený trh kávy, který je plný stánků s kávou a kávovým příslušenstvím. Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit kávy od velkých pražíren, ale i od těch regionálních a lokálních.

Třešinkou na pomyslném kávovém dortu bude účast zajímavých hostů a jejich přednášky. Dorazí například známý lektor Školy kávy, česky mluvící Ital, Roberto Trevisan. Ale také herec, bloger a průvodce gurmánským světem Lukáš Hejlík nebo cestovatelka a zakladatelka Nadačního fondu Arhuacos na podporu kolumbijských indiánů v horách Sierra Nevady Alena Antonovičová.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x