Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín 2021

  • Datum konání: Ne 12. 09. 2021
  • Datum ukončení: Ne 12. 09. 2021
  • Čas konání: 12:00
  • Místo konání: ZLÍN
  • Vstupné: RŮZNÉ DLE KATEGORIE
Ostatní ZL

Festivalový půlmaraton je unikátní sportovní akce, která bude letos již po šesté součástí doprovodného programu Zlín Film Festivalu.

Hlavní běh se uskuteční v neděli 12. září 2021 v ulicích festivalového Zlína. Nově odstartuje v 15:00 od Kongresového centra Zlín a i trasa letos dozná zásadních změn. Od Kongresového centra Zlín se závodníci vydají dolů po Gahurově ulici, kolem parku Komenského, na jehož rohu odbočí na třídu Tomáše Bati. Dále budou pokračovat dalším novým úsekem trasy přes Dlouhou, Zarámí, na ulici Vodní na jejímž konci se opět napojí na Dlouhou a již tradiční okruh přes Benešovo nábřeží, Podvesnou na Čepkov, Rybníky přes bývalý Baťovský areál zpět na náměstí Míru.

Pro běžce je připravena kromě trasy klasického půlmaratonu v délce 21km, kterou mohou proběhnout i týmy štafetovým během na 4 x 5,25km, také čtvrtmaratonová trasa, na níž se mohou vydat jednotlivce a nově i dvojice, které tvoří tandem.

Součástí akce bude opět i oblíbený Festivalový VIVA rodinný běh na 1400m, který se uskuteční od 11:00. Tento stejně jako v předchozích letech odstartuje na náměstí Míru a mohou se jej zúčastnit dospělí s dětmi, junioři nebo ti, co preferují kratší tratě.

Podrobné informace k závodu, ceny startovného i registrační formulář jsou dostupné na www.zlinskypulmaraton.cz

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x