Fleret & Zuzana Šuláková – NOVÝ TERMÍN 9. 9. 2020 !

  • Datum konání: St 09. 09. 2020
  • Čas konání: 19:00
  • Místo konání: Otrokovická BESEDA
  • Vstupné: 320 Kč / 290 Kč / 260 Kč/ 230 Kč
Hudba ZL
Dvorní kapela Valašského království opět v BESEDĚ - FLERET = domácí folkrocková legenda. NOVÝ TERMÍN 9. 9. 2020! DŮLEŽITÉ INFO: Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu. Pokud Vám však toto datum nevyhovuje, můžete lístky v TIC vrátit - do 30. 6. 2020 - a budou Vám navráceny peníze.

Skupina vznikla v roce 1983 ve Vizovicích. Svou nespoutanou energií na koncertech si získala brzy velkou fanouškovskou základnu a její věkové spektrum čítá neuvěřitelné věkové rozpětí od 1 do 100 let. Díky valašskému repertoáru a vlastní tvorbě, která již v podstatě zlidověla, je často označována jako Dvorní kapela Valašského království.

Fleret rád hraje na všech možných akcích, tudíž jej můžeme vídat jak v malých sálech v akustické sestavě, tak i na největších pódiích či velkých festivalech.

Za dobu svého trvání vydal Fleret 17 řadových desek, 2 DVD, 4 LP, 2 knihy a 3 zpěvníky. Dlouhých 17 let vystupovala s kapelou také královna lidové písně Jarmila Šuláková. Před třemi lety, po jejím odchodu do muzikantského nebe, převzala maminčiny otěže dcera Zuzana. Ta jezdi a zpívá s Fleretem po celé republice. A je to věru neuvěřitelná kopie Jarmilky, která by letos, v roce 2019, oslavila své 90. narozeniny. I proto tedy nadmíru sedí replika – tradice pokračuje.

Současní členové:

Zuzana Šuláková (zpěv), Zdeněk Hrachový (kytara, mandolína, zpěv), Stanislav Bartošík (housle), Vít Rokyta (el. kytara, harmonika), Radek Postava (basová kytara) a Rosťa Koplík (bicí).

Na tento koncert lze zakoupit i speciální lístky na stání – na zvýšené přízemí.

Koncert s přestávkou

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x