Golfový turnaj EDUCO CUP 2021

  • Datum konání: So 07. 08. 2021
  • Datum ukončení: So 07. 08. 2021
  • Čas konání: 8:00
  • Místo konání: Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  • Vstupné: dobrovolné
Ostatní sporty ZL

V sobotu 7. srpna 2021 se v Golf Clubu Lázně Kostelec u Zlína uskuteční již 12. ročník benefičního golfového turnaje EDUCO CUP 2021, jehož pořadatelem je stejnojmenné Středisko rané péče EDUCO Zlín z. s.

Hráči turnaje mohou EDUCO podpořit nejen dobrovolným startovným, ale také účastí v benefiční aukci, která následuje bezprostředně po vyhlášení výsledků. Stejně jako v minulých letech čekají na dárce atraktivní odměny. Letos se hráči mohou těšit mimo jiné na oblek od značky SÝKORA nebo golfovou lahůdku v podobě předmětů podepsaných aktuálně nejslavnější českou golfistkou Klárou Spilkovou.

Výtěžek z této akce bude již tradičně použit na provoz a zajištění této bezplatné sociální služby, která má v péči aktuálně 110 rodin z celého zlínského kraje. Klienty rané péče jsou nejmladší děti od narození do 7 let s nějakým zdravotním znevýhodněním, ať už vrozeným, či získaným. Poradkyně rané péče navštěvují tyto děti přímo v rodinách, pomáhají s jejich rozvojem, půjčují hračky a kompenzační pomůcky a rodičům poskytují kromě útěchy a porozumění také sociální či právní poradenství, je-li to potřeba.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x