HamBurger Fest Lužkovice

  • Datum konání: So 04. 07. 2020
  • Datum ukončení: So 04. 07. 2020
  • Čas konání: od 12 hodin
  • Místo konání: Lužkovice
  • Vstupné: 120 Kč (děti do 100cm vstup zdarma)
Ostatní Kraj

Lužkovice budou poprvé hostit HamBurger Fest 2020

V sobotu 4. července se v Lužkovicích uskuteční burgerový festival, který navazuje na úspěšnou akci v Napajedlech. Přehlídka hamburgerů na všechny způsoby a dalších gastronomických lahůdek od nejlepších českých foodtrucků bude zahájen v pravé poledne a potrvá až do pozdních nočních hodin. Pro návštěvníky chystají organizátoři také soutěže a atraktivní doprovodný program.

O prvním červencovém víkendu ožije areál fotbalového hřiště v Lužkovicích místo fotbalu netradičně akcí pro všechny milovníky dobrého jídla a pití. „Po třech úspěšných ročnících v Napajedlech jsme se nyní rozhodli přesunout festival blíže ke Zlínu,“ vysvětluje za organizátory Lukáš Lauman a dodává, že díky většímu prostoru nabídne akce i více známých foodtrucků.

Návštěvníci zde mohou vyzkoušet kromě těch nejchutnějších hamburgerů v různých provedeních, třeba také hotdogy nebo cukrářské výrobky a zmrzliny. Na své si přijdou i příznivci piva, které k burgerům neodmyslitelně patří. „Na čepu bude cider Strongbow a tři druhy piva včetně pivního speciálu American‘s Callin Beer od Podřevnického minipivovaru. Pro dámy a další fanoušky míchaných nápojů připravíme v Backstage baru pestré koktejlové menu,“ odkrývá něco málo z nabídky Lukáš Lauman.

HamBurger Fest 2020 startuje ve 12 hodin a potrvá až do pozdního večera. Na pódiu se zde během dne představí s největšími hity českých, slovenských i zahraničních interpretů rocková kapela Křídla i známý moderátor a DJ Martin Hrdinka. Programem provede Ondřej Albrecht.

Vstupenky jsou v předprodeji na pokladnách multikina Golden Apple Cinema ve Zlatém jablku, v Hospůdce na hřišti Lužkovice a na www.goout.net. Cena vstupenky v předprodeji je 120 Kč. Děti do 100 cm mají vstup zdarma.

Více informací na FB akce: https://www.facebook.com/events/839524553170670/

Vstupenky v předprodeji:
https://goout.net/cs/festivaly/hamburger-fest-2020/cqurf/+wolmq/

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x