HEXENŠUS

  • Datum konání: Po 27. 01. 2020
  • Čas konání: 19:00
  • Místo konání: Masters of Rock Café
  • Vstupné: 450 Kč
Divadlo ZL
HEXENŠUS - to je skvělá divadelní komedie britského autora Johna Grahama ze současnosti, v podání předních herců pražských divadel. A právě toto vynikající představení můžete zhlédnout i Vy a to v pondělí 27.1.2020 od 19:00 hod. ve zlínském klubu Masters of Rock Café!

Klasický manželský trojúhelník řádně opepřený anglickým konverzačním humorem. Co všechno se může stát, když milence ve vaně znehybní pořádný „hexenšus“!

 Ani nemusí být pátek třináctého, všechny černé kočky mohou ležet klidně za kamny a přece zafunguje zákon schválnosti – snad jediný popsaný daleko před Murphym. Prostě jste sama doma a rozhodnete se trochu si užít. Manžel je pryč, ať žije milenec. Avšak ouha. Milencovy funkce jsou poněkud pochablé, zato manžel funguje perfektně. Vrací se přesně ve chvíli, kdy ho nikdo nečeká. Popravdě řečeno i on by raději viděl svou ženu u tety, jak slibovala. Ale to je pouhý začátek kolotoče. Zmatená žena, zoufalý manžel čekající utajenou návštěvu, milenec ve vaně zkroucený hexenšusem, a aby toho nebylo málo, tak zvonek ohlásí dalšího nečekaného hosta – slepého ladiče pian pana Phipse. Ten snad jediný – jsa obdařen vnitřním zrakem – pochopí, že se děje cosi nekalého. A to ještě nedorazili všichni, kteří se tu z úsměvného dopuštění frašky Johna Grahama mají sejít. Nicméně až se tak stane, dobře se bavte.

Obsazení:

Sally Hills, žena v domácnosti – Miluše Bittnerová

Leonard, její manžel – Daniel Rous

Petr Raven, televizní komentátor – Lukáš Langmajer

Jocelyn, šéfová P. Ravena – Hana Čížková

Phips, slepý ladič pijan – Tomáš Juřička/alt. Ivo Kubečka

Dr. McKenzie, rodinný lékař – Jan Antonín Duchoslav/alt. Ivo Kubečka

Anabelle, rozjásaná letuška – Gábina Hyrmanová

Režie: Petr Kracík

Vstupenky můžete zakoupit na baru v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně nebo přes www.ticketportal.cz

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x