HORIZONT |SLAVIČÍN|+hosté PREMIER, Ocelot, DJ ViTECH

  • Datum konání: Pá 15. 10. 2021
  • Datum ukončení: Pá 15. 10. 2021
  • Čas konání: 19:00
  • Místo konání: Slavičín
  • Vstupné: 199
Koncert ZL

HORIZONT |SLAVIČÍN| + hosté

Před 13 měsíci se slavičínská sokolovna zahalila do hluboké pandemie.
Ještě před tím, než se tak stalo a tato budova našla využití snad jen jako testovací centrum hostila kapely Horizont a Šamat. Dá se hovořit snad o posledním koncertu v naší republice. Od pondělí 27. září začala totiž platit přísná plošná opatření proti virové pandemii a dál se situace.. to všichni asi známe a je to jedno!
‼ZAPOMEŇTE NA TO‼

Tomuto období je snad konec‼

Horizont se vrací na místo činu a s sebou si tato luhačovická parta bere do sokolovny místní stálici, kapelu Ocelot, pro tu nejlepší atmosféru DJ Víťu Řepu a hlavně jednu z největších ikon zlínského kraje, legendární kapelu PREMIER.

Partička Ocelot má své kořeny v oblasti slavičínska tak silné, že se v místním pivovaru Hrádek jmenuje po ní třináctistupňové pivo. Pánové mají na valašsku známku kvalitní rockové muziky. Včele se skvělým Frantou Šmotkem, famózním zpěvákem, vám tito matadoři představí nejen klasiky od českých rockových kapel, ale také hity od hvězd rocku a metalu z celého světa.

Další z hostů ví úplně přesně, na co myslíte. Jinak přece není možné aby DJ ViTECH, vlastním jménem Víťa Řepa, pustil pecku, která vás zrovna napadla ve vaší hlavě. Své o tom ví návštěvníci minulé akce ve Slavičíně, kde byl taktéž hostem tento showman. Představil se zde jako sympatický chlapík s vytříbeným kusem a flexibilním jednáním. Proto taky zaujímá i tento rok svůj post v line upu akce ve Slavičíně.

Poslední jméno na seznamu hostů je snad nejznámější skupina zlínského kraje, která ukázala, že i u nás na valašsku se píšou celorepublikové hity. Nemůže to být nikdo jiný, než legendární kapela PREMIER. Tento band snad ani nemusíme představovat. Nesčetně skvělých skladeb, několik kultovních hitů, pro mnohé mladí, pro mnohé symbol punkové kapely. Z nového alba, které brzy spatří světlo světa můžeme zmínit například skvělý singl “Na sedm jihů”, ovšem názvy hitů jako Nejsi, Na popel, Hlasolamy, či snad největší hitovka “Hrobař” takřka zlidověly. PREMIER patří mezi stálice naší rockové scény a do Slavičína zavítá po dlouhých 2 letech.

Přijděte se bavit po dlouhé “pandemipauze” a dát si pořádnou dávku rocku

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x