Zveme vás na kreativní tvoření, na němž si děti vytvoří velikonoční ozdoby či pomalují sádrové odlitky. Nebude chybět ani hudební vystoupení v zpěváka Petra Perka, který zahraje na kytaru.
Na akci si můžete pořídit také naše benefiční předměty, včetně různobarevných ponožek, o které si můžete i zasoutěžit. V sobotu 21. 3. slavíme Den Downova syndromu, na který oblékáme každou ponožku jinou, oslavujeme jedinečnost osob s tímto syndromem a vyjadřujeme jim takto naši podporu. A pokud přijdete v každé ponožce jiné, získáte malý dárek!
Akce je pořádána ve spolupráci s OC Centro Zlín. Veškerý výtěžek z tvoření podpoří vznik nového Centra komplexní rané péče pro rodiny s dětmi se zdravotním znevýhodněním. Přijďte se s námi naladit na velikonoční náladu, těšíme se na vás.