Javory Beat & Hradišťan

  • Datum konání: Čt 24. 06. 2021
  • Čas konání: 20:00
  • Místo konání: Amfiteátr Valašské Meziříčí
  • Vstupné: Vstupenky k dispozici v předprodejích
Hudba VS
Stálice české hudební scény Jiří Pavlica & Hradišťan a Hana a Petr Ulrychovi za doprovodu kapely Javory Beat zahrají ve Valašském Meziříčí. Koncert pod širou oblohou se uskuteční ve čtvrtek 24. června 2021 od 20 hodin v místním Amfiteátru. Vstupenky jsou v prodeji v klasických předprodejích.

Není třeba zdůrazňovat, že obě tato tělesa patří mezi stálice české hudební scény. Svými písněmi přinášejí radost posluchačům už více než padesát let a za tu dobu s nimi spolupracovala řada hudebníků a zpěváků. Jiří Pavlica, který dnes stojí v čele Hradišťanu, byl dokonce po nějakou dobu členem skupiny Javory. Ale existují další svorníky, především je to charakter a obsah písní, dále jejich melodika a inspirační zdroje a v neposlední řadě je to také lidský aspekt – vlídný a upřímný přístup k posluchačům. Možná právě proto se obě kapely rozhodly zrealizovat několik společných koncertů se speciálním programem, ve kterém se představí nejen samostatně, ale také ve společné části, kde zazní nové písně i nová hudební aranžmá.

Vstupenky na koncert jsou k dostání osobně v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x