KALI a PETER PANN „ALE NE SHOW“ + Hosté

  • Datum konání: Ne 02. 08. 2020
  • Datum ukončení: Ne 02. 08. 2020
  • Čas konání: 17:00 otevření areálu
  • Místo konání: Kroměříž - výstaviště
  • Vstupné: Předprodej 1. vlna 250 Kč, 2. vlna 280 Kč
Koncert KM

SLOVENSKÝ RAPPER KALI ZAHÁJÍ MORAVSKOU TOUR V KROMĚŘÍŽI

Momentálně nejúspěšnější slovenský rapper Koloman Magyary, který vystupuje pod uměleckým jménem Kali, vyráží v srpnu na koncertní šňůru po Moravě. Svoji „ALE NE SHOW!“ odstartuje společně s producentem Peterem Pannem a dalšími hosty v sobotu 1. srpna 2020 na Výstavišti v Kroměříži.

Největší hity Kaliho jako „Koniec je nový začiatok“, „Kto to povedal?“, „Užívám si to“, „NIKTO“, „Dezert“ ale i songy z posledního alba „ALE NE“ zazní první srpnovou sobotu od 20 hodin v areálu Výstaviště Kroměříž. „Jsem rád, že se po delší přestávce opět můžeme vrátit na stage a doufám, že si lidé přijdou s námi koncert pořádně užít,“ řekl rapper Kali.
Během turné se představí společně s dalšími slovenskými interprety jako je talentovaná slovenská zpěvačka Claudia, hudební uskupení Terapie nebo charismatický DJ JAY JAY. „KALI se rozhodl vytáhnout na koncerty celý label Kali Record a návštěvníci tak budou mít neopakovatelnou možnost vidět všechny pohromadě,“ vysvětlil Lukáš Lauman za pořádající agenturu Backstage agency.
Areál výstaviště se návštěvníkům otevře v 17 hodin, koncert začíná ve 20 hodin a od 23 hodin na něj naváže oficiální afterparty v Music club TABU Kroměříž.

Vstupenky jsou v předprodeji na www.vystavistekromeriz.cz. Cena vstupenky v 1. vlně je 250 Kč a ve 2. vlně 280 Kč. Děti do 150 cm v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma.

Více informací na https://www.facebook.com/events/584607469103947/
Turné následně pokračuje 8. srpna ve Veselí nad Moravou a 22. srpna ve Slavičíně.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x